Informace a pravidla

Schůzky

• Schůzky probíhají každé úterý od 17:00 do 18:30, v klubovně, loděnici či jinde.
  • Na schůzky je nutné s sebou mít: zápisník, tužku, uzlovačku a příp. plněnou plavbu a vlčky.
  • Je vhodné s sebou mít převlečení (obyčejné oblečení, které se může ušpinit, zatrhnout; během schůzek hrajeme hry, honíme se, kreslíme, …) a přezuvky. Obojí je možné nechávat v podepsané tašce v klubovně po domluvě s vedoucími.
  • Neúčast na schůzce je vhodné předem omluvit na oddílový e-mail.
  • Během schůzek není možné svačit ani používat mobilní telefon.

Výpravy

• Výpravy mohou být jednodenní, víkendové a vícedenní. Během nich navštěvujeme zajímavá místa, sportujeme, podnikáme nevšední činnosti a pečujeme o okolí i vlastní rozvoj.
  • Na výpravy balíme jen věci uvedené v podrobnostech akce a na stránce Vybavení.
  • Jídlo na výpravách zajišťuje organizační tým akce, není-li uvedeno jinak. Vzhledem k souvisejícím komplikacím (poškození vybavení, hlodavci, zdravotní rizika) jsou tzv. soukromé zásoby zakázané. Veškeré zbývající jídlo se večer prvního dne akce přesune do erárních zásob.
  • Na akci je možné vzít jen tolik kapesného k útratě, kolik je uvedeno v propozicích. Obecně jsou možnosti vlastního nákupu velmi limitované (vzdálenost od sídel, připravený program apod.). Případné kapesné nad rámec bude zabaveno a vráceno během návratu z akce (různé vstupné, návštěvy cukráren platíme z oddílové pokladny).

Ostatní

• Použití (a dispozice) mobilních telefonů je při oddílové činnosti zapovězeno. Veškerou nutnost případné komunikace směřujte na vedoucí. Vyžaduje-li to situace, vedení telefon rádo zapůjčí.